Back to Top

Marzyłem o pracy związanej z marketingiem, ale nie wiedziałem gdzie zacząć

Moja ścieżka zawodowa przed kursem nie była szczególnie porywająca i satysfakcjonująca. Jeszcze w czasie nauki w technikum przez 2 lata dorabiałem w weekendy na halach produkcyjnych. Po szkole, gdy wszyscy wyruszyli na studia po teorię, ja ruszyłem na rynek pracy, aby jak najszybciej zdobyć praktykę. Zapisałem się do Coders Lab po zaledwie paru miesiącach po ukończeniu szkoły średniej.

quotewavewave

Myślą przewodnią, która towarzyszyła mi od początku szkoły średniej był szeroko rozumiany marketing. Pełny entuzjazmu i pozytywnej wizji na przyszłość niemal od razu zderzyłem się z realiami rynku pracy... Okazało się, że sama ambicja nie wystarczy.


Eryk - absolwent kursu Specjalista SEO w Coders Lab
Eryk Budynek
Junior SEO Specialist

Potrzebowałem pewnego i sprawdzonego źródła wiedzy

Naprawdę bardzo długo zastanawiałem się, w jakim obszarze marketingu chce się rozwijać, na który przecież składa się wiele dziedzin. W internecie znalazłem szereg szkół zaocznych, studiów czy różnych kursów, ale nic tak naprawdę do mnie nie przemawiało dopóki nie trafiłem na wątek SEO. Temat natychmiast mnie pochłonął. Od razu zacząłem szukać kursów i szkoleń, ale natrafiłem na problemy z ich znalezieniem.

quotewavewave

Gdy w końcu udało mi się znaleźć cokolwiek na typowych stronach z kursami online, szybko się rozczarowałem. Pomimo ukończenia kursu, czułem, że moja wiedza nie jest kompletna, a wiele tematów technicznych instruktor pomijał, mówiąc "tego nie ruszamy, a jak już musimy to zostawmy to specjaliście!"... Ale przecież to ja chcę być tym specjalistą!


Eryk - absolwent kursu Specjalista SEO w Coders Lab
Eryk Budynek
Junior SEO Specialist

Kurs Coders Lab okazał się strzałem w dziesiątkę

W końcu zdecydowałem się na Coders Lab. Była to pierwsza edycja kursu Specjalisty SEO, więc nie było i nim jeszcze żadnych opinii absolwentów. Kurs przebiegał w mojej ulubionej, czyli praktycznej formie. Oznacza to, że nie patrzyliśmy tylko na slajdy prezentacji z Wordpressa, ale dostaliśmy prawdziwą stronę którą mogliśmy dowolnie programować – zgodnie z naszymi upodobaniami. Pomimo, że proces nauki był wymagający, satysfakcja z kursu jest ogromna, a ja czuję, że nie mogłem podjąć lepszego wyboru na ścieżce zawodowej.

quotewavewave

Najbardziej zwrócił moją uwagę wysoki poziom merytoryczny kursu, który nie był oparty na gotowej teorii, ale podejmował praktyczne zagadnienia, które występują w codziennej pracy.


Eryk - absolwent kursu Specjalista SEO w Coders Lab
Eryk Budynek
Junior SEO Specialist

Kluczowe było również to, że nieprzerwanie mogliśmy liczyć na stałą pomoc mentorów. Potrafiłem zalewać ich pytaniami 24/7 i zawsze otrzymywałem odpowiedź, która była satysfakcjonująca i wyczerpywała dany problem.

Drzwi do wymarzonej kariery stanęły dla mnie otworem

Po kursie chciałem dalej chłonąć specjalistyczną wiedzę. Na szczęście uzyskane w trakcie kursu umiejętności zaowocowały sporym zainteresowaniem moją osobą ze strony rekruterów. Ostatecznie skorzystałem z propozycji pracy w Sunrise System – firmy która jest jednym z partnerów kursu Specjalista SEO.

quotewavewave

Aktualnie pracuję dosłownie w pracy swoich marzeń. Nie mam poczucia, że stoję w miejscu, stale się szkolę i rozwijam, a to na tym mi najbardziej zależało. Atmosfera jest cudowna, a ludzie z którymi pracuję na co dzień są prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.


Eryk - absolwent kursu Specjalista SEO w Coders Lab
Eryk Budynek
Junior SEO Specialist

Nieustannie rozwijam zdobyte podczas kursu umiejętności, ale teraz już z konkretnym i sprecyzowanym celem na horyzoncie.

Sprawdź, jak odkodować swoją moc

Pobierz nasz informator - znajdziesz w nim porady jak wybrać kurs dla siebie oraz informacje o ścieżkach rozwoju w IT, które czekają na Ciebie po kursie.

planeplane-lines
 
Miasto*

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Poznaj inne historie

Każdy z Absolwentów miał na starcie inne motywacje i wątpliwośći. Ale to oni podjęli śmiałą decyzję i zrobili ten pierwszy, trudny krok w kierunku zmiany. Odrzucili dotychczasowe osiągnięcia oraz zdobyte doświadczenia i… zmienili swoje zawodowe życie. Zobacz, jak to zrobili.