Back to Top
 

Inwestuj w swoją przyszłość z głową!

Wiemy, że kupno kursu IT to poważna decyzja i spora inwestycja. Zależy nam, żebyś był z niej jak najbardziej zadowolony.

Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy jej wyborze! W ten sposób masz pewność, że decyzja się opłaci.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek i w jednym miejscu zebraliśmy cechy dobrej szkoły IT. Od tych rzeczy zależy Twoje zadowolenie z kursu i oraz szanse na rynku pracy.

 
 

W szkole IT Coders Lab uczymy:

 

programowania

testowania

SEO

analizy danych

 

Czym wyróżnia się dobra szkoła IT?

Na podstawie tej krótkiej listy wybierzesz najlepsze miejsce do nauki.

 

Autorskie materiały edukacyjne

IT to branża, która stale się zmienia. Zwróć więc uwagę, by szkoła regularnie aktualizowała swoje materiały. W ten sposób będziesz uczyć się tego, co najważniejsze na rynku. W Coders Lab czuwa nad tym Dział Edukacji, czyli dedykowany zespół specjalistów, którzy opracowują zadania, egzaminy oraz prezentacje.

Nastawienie na praktykę

Umiejętności w IT są znacznie ważniejsze niż dyplom z uczelni wyższych. Dlatego przy wyborze szkoły zwróć uwagę na to, ile zaplanowano w niej zajęć praktycznych. U nas programujesz, testujesz i analizujesz już od pierwszych zjazdów. I co ważne program kursów zaplanowaliśmy tak, że nawet 80% zajęć prowadzi wykładowca-praktyk.

Wsparcie mentora

Podczas nauki dobrze mieć dobrego nauczyciela. W Coders Lab rolę tę pełnią wykładowcy oraz mentor. Jest on opiekunem merytorycznym całego kursu i to on analizuje postępy całej grupy, wspiera podczas realizacji programu oraz egzaminuje i sprawdza projekty końcowe. Masz z nim kontakt przez cały czas nauki!

Dodatkowe programy wsparcia

Umiejętności techniczne – choć kluczowe – nie są jedyną rzeczą do opanowania. W końcu na rekrutacji przydadzą się też dobre CV oraz portfolio. Sprawdź, czy szkoła oferuje pomoc w tych tematach. W Coders Lab funkcjonują np. programy Career czy Portfolio Lab. W ich ramach razem ze specjalistą skutecznie przygotujesz się do procesów rekrutacyjnych.

Możliwość oceny kursu i wykładowców

Zwróć uwagę, czy szkoła uwzględnia propozycje i komentarze kursantów. W Coders Lab po każdym module zbieramy anonimowe opinie na temat zajęć oraz wykładowców. Dzięki temu na bieżąco wiemy, czy na coś warto zwrócić większą uwagę. Na podstawie propozycji naszych absolwentów powstał też dodatkowy moduł w jednym z naszych kursów.

Wieloletnie doświadczenie

Wybierz szkołę, która działa od kilku lat i regularnie uruchamia kolejne edycje prowadzonych przez siebie kursów. Dzięki temu masz pewność, że trafisz do miejsca z wprawą w nauczaniu. Przykładowo Coders Lab istnieje na rynku i szkoli specjalistów IT od 2013 roku, mamy więc ponad 8 lat doświadczenia w prowadzeniu bootcampów.

 

Czym jeszcze wyróżnia się szkoła IT Coders Lab?

 
  • autorski system edukacyjny LMS,
  • partnerstwo z pracuj.pl,
  • stacjonarne siedziby firmy w 5 miastach w Polsce,
  • gwarancja zwrotu pieniędzy,
  • prework udostępniany przed rozpoczęciem zajęć,
  • opcja płatności w ratach 0%.
 

Poznaj historie absolwentów Coders Lab

 
 

Poznaj partnerów zatrudniających naszych absolwentów

Nawiązywanie partnerstw i współprac z pracodawcami to nasz sposób na pomoc w szukaniu zatrudnienia

 

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Coders Lab!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz informator o wszystkich naszych kursach.

Dodatkowo w pierwszej kolejności będziesz dowiadywać się o:

  • promocjach i akcjach specjalnych,
  • nowościach w ofercie kursów IT,
  • nowych współpracach z pracodawcami.
planeplane-lines
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...