Back to Top
 

Nie było Cię na żywo na naszym webinarze?

 

Nie chcemy, żeby ominęła Cię jakakolwiek dawka merytorycznej wiedzy. Dlatego jeszcze dziś obejrzyj nagranie ze spotkania.

 

Obejrzyj webinar!

 

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci na podany adres e-mail link do nagrania ze spotkania.

 

planeplane-lines
 
Miasto*

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

 

Jak zoptymalizować pracę na dużych zbiorach danych?

 

Wejdź z nami na kolejny poziom analizy danych. Na tym etapie poznasz drugi język programowania przydatny w pracy analityka danych. SQL zdecydowanie zwiększy Twoją efektywność w pracy. Koniec ze żmudnym wyszukiwaniem danych, dzięki językowi SQL więcej czasu możesz poświęcić na to, co ważne – analizę.

 

Czego dowiesz się podczas webinaru?

 
programista przed komputerem - dopasowana oferta kursów w Coders Lab

Do czego służy SQL?

Opowiemy Ci, czym jest język SQL i do czego się go wykorzystuje, a także w jaki sposób można usprawnić swoją pracę na relacyjnych bazach danych. 

Podstawowe zapytania w SQL-u

Na przykładzie kilku prostych zadań pokażemy Ci podstawy SQL-a. Poznasz strukturę języka oraz bazowe zapytania i komendy.

Jak wygląda praca analityka?

Podpowiemy, od czego zacząć naukę i jak się rozwijać w analizie danych. Dowiesz się, jakie umiejętności są wymagane w tym zawodze oraz jakie są możliwe ścieżki rozwoju.

 
Iwona Popek prelegentka

Prelegentka

Iwona Popek – swoją przygodę z analizą danych i programowaniem rozpoczęła na kierunku Informatyka i Ekonometria na Uniwersytecie Warszawskim. Zaczynała od C++ i SASa, aktualnie pracuje z Pythonem, R oraz SQL-em. Doświadczenie analityczne zdobywała w firmie Shell, zajmując się tematami od portalu online dla biznesu flotowego w Słowenii po oleje i smary dla Stoczni Gdańskiej.

Obecnie zajmuje stanowisko Senior Data Analyst w Allegro, gdzie pracuje nad poprawą doświadczenia użytkowników Allegro SMART!. W Coders Lab od pół roku pełni rolę wykładowcy kursów Python – Analiza Danych oraz SQL – Analiza Danych..