Back to Top
 
Kraków kursy IT z Coders Lab

Kurs programowania Kraków – dlaczego Coders Lab?

W branży IT ciężko o przesyt – rynek cechuje się dużą chłonnością, lecz także ogromnymi wymaganiami względem wiedzy programistów. Aby być w stanie zawalczyć na nim o dobrą pozycję w pracy, należy swoje chęci uzupełnić praktyczną i teoretyczną wiedzą.

Nasze kursy realizujemy w dwóch formatach – jako stacjonarny oraz zdalny. Pierwszy wariant jest przeznaczony dla wielbicieli osobistych spotkań z wykładowcami, podczas gdy drugi – dla osób, które najlepiej uczą się we własnych czterech ścianach. Oba rodzaje są dla nas równie istotne, dlatego mimo wirtualnego charakteru nauki zdalnej, cechuje się ona w zasadzie identyczną efektywnością.

 
Absolwentka kursu programowania w Krakowie

Szkoła programowania Kraków Coders Lab – zdobywaj doświadczenie, buduj przyszłość

Kurs Python w Krakowie oraz pozostałe języki programowania mają decydujący wpływ na rozwój i kierunek całej ścieżki kariery. Dlatego z naszej strony gwarantujemy w pełni profesjonalne podejście oraz możliwość uzyskania wiedzy wszechstronnej i aktualnej dzięki naszym wykładowcą.

Część z nich dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży poznała ten rynek od środka, zgłębiła całą podstawową wiedzę, lecz także nietuzinkowe rozwiązania, przez które stali się lepszymi specjalistami niż rynkowa konkurencja. Każdy kurs Java w Krakowie składa się również z ciekawostek – tzw. „smaczków”, które znacznie pomogą Ci w osiągnięciu najlepszych wyników w zakresie programowania. Nie uznajemy na tym polu żadnych kompromisów, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele zmieniają informacje zdobyte w toku wieloletniego doświadczenia. Nie tylko teoria – ta oczywiście jest równie istotna – lecz wiedza praktyczna zdobywana latami potrafi ją uzupełnić jak nic innego.

Sprawdź terminy kursów IT w Karkowie

Wybierz jeden z naszych kursów w Krakowie w trybie dziennym lub weekendowym i postaw swój pierwszy krok w świecie IT. Niezależnie od tego, czy chcesz się uczyć zdalnie czy stacjonarnie u nas w biurze, przerobisz dokładnie ten sam materiał.

Brak dostępnych terminów.
Skontaktuj się z doradcą aby porozmawiać o dostępnych możliwościach.

Coders Lab to nie bez powodu Twój najlepszy partner do nauki

ikona efektywna nauka

Wysoka jakość nauczania

Nie uznajemy kompromisów na polu naszej wiedzy, dlatego stale pogłębiamy jej zakres. Nasi wykładowcy obserwują trendy, uczestniczą w konferencjach i badają rynkowe trendy. Dzięki temu jako uczestnik możesz mieć pewność tego, że kursy informatyczne w Krakowie Coders Lab będą realizowane ze zwróceniem uwagi na aktualną, najświeższą wiedzę.

ikona opieka mentora

Najlepsi wykładowcy

Kurs programowania w Krakowie jest zawsze realizowany przez najlepszych specjalistów z branży, którzy mają za sobą wieloletnie doświadczenie, dobre umiejętności dydaktyczne oraz chęć niesienia pomocy. Co to oznacza? Nie tylko naukę ściśle wedle założeń programu, lecz także pełną pomoc na każdym etapie. Dzięki temu możesz uczestniczyć w lekcjach, na których zawsze uzyskasz możliwość wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

ikona wsparcie grupy

Wsparcie grupy

Wiemy jak ważny jest kontakt z grupą. Kontakt z grupą składającą się z ludzi o podobnych ambicjach, przygotowuje Cię do pracy zespołowej w nowoczesnym, profesjonalnym otoczeniu (pamiętaj – praca programisty, testera czy analityka danych to nie tylko praca z komputerem!).

ikona dogodne warunki nauki

Wysoka jakość usług

Każdy kurs programowania w Krakowie jest dla nas tak samo istotny. Do wszystkich działań przykładamy się jak najlepiej, nie faworyzujemy konkretnych uczestników, a także traktujemy je tak, jak należy – jako możliwość otwarcia przed uczestnikiem nowej ścieżki kariery.

Sukces naszych absolwentów

Każdy zrealizowany przez nas kurs programowania w Krakowie wytyczył nową ścieżkę kariery dla wielu absolwentów. Część z nich rozpoczęła pracę w agencjach, podczas gdy inni założyli własną firmę.

Wartościowy program

Stawiamy na transparentność, dlatego wszystkie kursy programowania w Krakowie są przygotowywane zawsze wedle ściśle zaplanowanego programu, który intensyfikuje proces zdobywania nowej wiedzy, lecz nie męczy uczestników.

ikona kursy stacjonarne

Kurs stacjonarny to:

Kursy stacjonarne odbywają się w siedzibie Coders Lab. Jeśli wolisz osobiście spotkać się z wykładowcą i innymi kursantami, ta forma nauki będzie dla Ciebie lepsza.

 • zajęcia w klimatyzowanych nowocześnie wyposażonych salach, w luźnej atmosferze,
 • małe grupy (od 10 do 18 osób),
 • 50% zajęć w sali z wykładowcą i grupą,
 • 50% nauki własnej.
ikony kursy online

Nauka zdalna to:

Kursy online to nauka w Wirtualnej Klasie, czyli naszej autorskiej platformie, która łączy zajęcia na żywo i naukę własną. Na kursy online potrzebujesz tylko komputera i internetu.

 • możliwość nauki z dowolnego miejsca,
 • jakość kursu stacjonarnego,
 • 50% zajęć na żywo z wykładowcą i grupą w wirtualnej klasie,
 • 50% nauki własnej o dowolnej porze.

Chcesz rozpocząć samodzielne programowanie?

Kurs Coders Lab będzie świetnym rozwiązaniem. Błyskawiczne zdobywanie wiedzy, możliwość uzyskania odpowiedzi na każde pytanie, jak i pełen profesjonalizm naszych wykładowców pozwoli Ci znaleźć pracę marzeń.

Sprawdź naszą ofertę
siedzący, uśmiechnięty programista

Kurs programowania Kraków – szkolenie dostosowane do Twoich oczekiwań i alternatywa dla nauki samodzielnej

Kurs Python w Krakowie z całą pewnością okaże się lepszym wyborem niż próba nauki samodzielnej. Ta jest niestety narażona na mnóstwo błędów merytorycznych. Część z nich może spowodować gorsze wyniki w pracy i nieco niższą efektywność podjętych działań, a część wywołuje wiele zagrożeń dla programisty w kwestii jego odpowiedzialności względem danego projektu.

Informacje ogólnodostępne w sieci są zazwyczaj dość zdawkowe i ogólnikowe, zupełnie nie wyczerpują wybranego tematu. Są także przestarzałe, niezaktualizowane, a tym samym z reguły niezgodne z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi programowania wybranym przez siebie językiem.

Kurs programowania Kraków – szczegóły programu

Absolwent szkoły IT Coders Lab przy pracy

Perfekcyjne planowanie

Kursy programowania w Krakowie realizowane przez Coders Lab są skonkretyzowane i zaplanowane w najmniejszych szczegółach. To wynik naszego zaangażowania, dzięki któremu wszelkie podejmowane przez nas działania nie są przypadkowe.

Absolwent szkoły IT Coders Lab przy pracy

Efektywne metody nauczania

W programie łączymy naukę polegającą na słuchaniu wykładowcy, z próbą rozwiązania problemu samodzielnie, bez pomocy osób z zewnątrz. Dokładnie tak, jak będzie w przyszłej pracy.

Kursanci szkoły IT Coders Lab

Optymalizacja procesu nauki

Na naszych kursach unikamy chaosu i przesytu informacjami. Wdrożyliśmy wiele rozwiązań usprawniających proces nauki zarówno samodzielnej jak i z wykładowcą w Wirtualnej Klasie.

Zapraszamy do kontaktu w razie chęci wytyczenia nowej ścieżki kariery

Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania telefonicznie oraz mailowe i udzielimy wielu wyczerpujących informacji dotyczących szczegółów naszej pracy.

Porozmawiaj z naszym doradcą, chętnie opowie Ci o:

 • Programie i organizacji kursu
 • Czy to kurs dla Ciebie
 • Jak sfinansować kurs
 • Pomoże Ci w poszukiwaniu pracy
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Sprawdź, gdzie jeszcze prowadzimy kursy: