Back to Top
 
Kursy programowania w Gdyni

Kurs programowania – Gdynia

Trendy na rynku pracy dla programistów mogą się różnić w zależności od regionu geograficznego, branży i technologii. Ogólnie jednak, w ostatnich latach zapotrzebowanie na ich usługi znacznie wzrosło i wydaje się, że trend ten będzie się utrzymywał w przyszłości. Fakt ten jednak nie powinien dziwić – komputeryzacja świata i naszego kraju jest w zasadzie jednym z fundamentów dalszego rozwoju. Najważniejszym czynnikiem wpływającym jednak na znalezienie przez Ciebie pracy jest poziom wiedzy – im wyższy, tym lepiej. W Coders Lab możesz zdecydować się na kurs programowania w Gdyni, uzyskać specjalizację i certyfikat, który respektują w Polsce praktycznie wszyscy pracodawcy!

Spersonalizowany kurs programowania – Gdynia

Na realizowany przez Coders Lab kurs programowania warto się wybrać z kilku ważnych powodów.

Przemyślany program nauki ikona

Przemyślany program nauki

potkania mają formę strukturalną, a wykładowcy wraz z precyzyjnie zaplanowanym programem prowadzą uczestników krok po kroku przez proces zdobywania umiejętności programowania. To szczególnie przydatne dla osób początkujących, które mogą początkowo czuć się zagubione wśród wielu dostępnych informacji, lecz także dla zaawansowanych programistów. Ci czasami chcą zmienić swoją specjalizację lub uzyskać wiedzę, która zwiększy ich atrakcyjność na rynku pracy.

Doświadczeni wykładowcy ikona

Doświadczeni wykładowcy

Nauka programowania w Coders Lab zapewnia dostęp do doświadczonych instruktorów, którzy pomagają w zrozumieniu trudniejszych koncepcji i rozwiązywaniu problemów. Zarówno na podstawie wieloletniego doświadczenia, jak i ambicji w ciągłym zdobywaniu wiedzy. Wszyscy uczestniczą na światowych konferencjach, zdobywają nową i wysoce specjalistyczną wiedzę, a przy tym także są obecni na rynku pracy od wielu lat. Doskonale wiemy, że wsparcie jest bezcenne, zwłaszcza w miarę rosnącej trudności rozwiązywania zagadnień programistycznych.

Nauka w praktyce ikona

Nauka w praktyce

Kursy programowania w Gdyni Coders Lab zawierają projekty praktyczne, które pozwalają uczestnikom stosować zdobytą wiedzę w praktyce. To umożliwia przyswojenie umiejętności programowania poprzez tworzenie użytecznych aplikacji i rozwiązywanie rzeczywistych problemów.

Kontakty z branży ikona

Kontakty z branży

Kursy programowania oferują także możliwość interakcji z innymi osobami uczącymi się programowania. To może prowadzić do nawiązania cennych kontaktów zawodowych i wymiany doświadczeń i to niezależnie od typu wybranego kursu.

 

Nie jesteś pewny czy branża IT jest dla Ciebie?

Masz wątpliwości? Zrób test predyspozycji i sprawdź, która ścieżka będzie dla Ciebie najlepsza.

Zrób test predyspozycji
siedzący, uśmiechnięty programista

Formy nauki

Zajęcia odbywają się w dwóch wariantach – online oraz stacjonarnie. Wybierz tryb odpowiedni dla siebie.

ikona kursy stacjonarne

Kursy stacjonarne

Kursy stacjonarne wybierają osoby, które jednak preferują spotkanie twarzą w twarz wraz z wykładowcą. Jedni wówczas lepiej się skupiają, a inni lubią atmosferę wieloosobowych spotkań czy cenią sobie możliwość nawiązania nowych kontaktów z innymi członkami grupy.

ikona komputera

Kursy online

Szkolenie online jest odpowiedzią na oczekiwania współczesnych klientów, i polega na uczestnictwie w spotkaniu wirtualnym wraz z naszym wykładowcą, który poprowadzi zajęcia wedle precyzyjnie zaplanowanego programu. Na kursy online decydują się głównie ludzie, którzy nie chcą stać w korku, a rozpocząć nauczanie nawet bezpośrednio ze swojego ulubionego fotela czy tarasu.

Dlaczego Coders Lab?

Wykładowca pomagający kursantowi na kursie stacjonarnym w Coders Lab

Wykwalifikowani wykładowcy

Nasze kursy programowania w Gdyni, niezależnie od języka czy poziomu wiedzy, zawsze odbywają się pod czujnym okiem naszych fachowców, którzy przygotowują cały program w dosłownie najmniejszych szczegółach. Dzięki temu zajęcia prowadzone są wedle harmonogramu, zgodnie z planem i po kolei – bez „skakania” po tematach, co każdy z naszych kursantów bardzo docenia.

Uczestnik kursu IT w  Coders Lab

Bogata oferta

Doskonale znamy każdy język programowania, w tym JavaScript, Python, Java, przygotowujemy także do zawodu testera oprogramowania. Oprócz tego szkolimy doskonałych specjalistów SEO oraz uczymy ważnej i przydatnej analizy danych. Jednym słowem – nasze kursy IT są niezwykle zróżnicowane, lecz także efektywne, przez co uzyskanie z nich dużej wiedzy jest proste, szybkie i bezproblemowe.

Doradza kursów IT w czasie pracy

Fachowi doradcy

Zachęcamy do kontaktu już dziś. Jesteśmy do Twojej mailowej oraz telefonicznej dyspozycji. Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości, wyjaśnimy zawiłości i przekażemy wszystkie potrzebne informacje. Coders Lab – szkoła programowania, której można zaufać!

 
Uczestniczka kursów IT Coders Lab w Gdyni

Jakie zalety mają nasze szkolenia IT w Gdyni?

Wszystkie szkolenia IT w Gdyni realizowane przez Coders Lab są wysoce wyspecjalizowane i precyzyjnie dostosowanie do konkretnych wymagań. Poznasz w zasadzie wszystkie najważniejsze języki programowania, nauczysz się pisania aplikacji internetowych i mobilnych, zdobędziesz wiedzę niezbędną w procesie testowania oprogramowania czy umiejętności potrzebne do zarządzania bazami danych.

Ponadto oprócz podstaw programowania, poznasz najbardziej zaawansowane informacje „tajemne”, które posiadają wyłącznie nasi wykładowcy i zarazem od wielu lat zawodowi programiści. Część z nich ułatwia rozwiązywanie problemów, podczas gdy inne przyspieszają tworzenie stron internetowych.

 

Masz pytania dotyczące kursów IT w Gdyni?

Porozmawiaj z naszym doradcą, chętnie opowie Ci o:

  • Programie i organizacji kursu
  • Czy to kurs dla Ciebie
  • Jak sfinansować kurs
  • Pomoże Ci w poszukiwaniu pracy

Zapraszamy na nasze szkolenia. Poznasz solidne podstawy programowania i wyszlifujesz najważniejsze zagadnienia przekazywane przez naszych ekspertów.

 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Sprawdź, gdzie jeszcze prowadzimy kursy: