Back to Top
 

Kurs programowania – Białystok

Na nasz kurs programowania w Białymstoku uczęszcza wiele osób – od początkujących adeptów programowania, aż na specjalistach zajmujących seniorskie stanowiska kończąc. Wszystkie grupy łączy kilka wspólnych celów – przede wszystkim chęć osiągnięcia jak najlepszych wyników przy jednocześnie jak najniższym nakładzie finansowym oraz ilości poświęconego czasu.

Nauka programowania w Coders Lab to sama przyjemność, gdyż działania realizowane przez naszą firmę mają warsztatowy charakter. Co to oznacza? Naukę przez realizację różnych działań i praktyczne próby wzniesienia swoich umiejętności na sam szczyt poprzez naukę samodzielną.

Profesjonalny kurs programowania – Białystok

Naukę programowania warto zacząć jak najwcześniej, najlepiej od razu po zakończeniu standardowego nauczania, które nie będzie w stanie przygotować Cię idealnie do dalszej kariery. W Coders Lab jest odwrotnie – tutaj uczymy najważniejszych i praktycznych zagadnień, w tym podstaw programowania, lecz także pomagamy w rozwiązywaniu zaawansowanych problemów. Możesz zatem liczyć na:

Możliwość uzyskania całej potrzebnej wiedzy

Nasz kurs programowania w Białymstoku stanowi jedyną możliwość uzyskania całej wiedzy wymaganej do podjęcia pracy na danym stanowisku. Przekazujemy w toku nauczania wyłącznie wszystkie istotne, wartościowe informacje, które przydadzą się w kolejnych latach kariery, zarówno w teorii, jak i w praktyce.

Dostęp do aktualnej wiedzy

Zawód programisty wymaga ciągłego aktualizowania swojej wiedzy, gdyż narzędzia zmieniają się cyklicznie, podobnie jak np. wymogi danego języka. U nas masz dostęp do świeżej wiedzy, którą zdobywamy na bieżąco, uczestnicząc między innymi w konferencjach prasowych producentów wszystkich narzędzi dla programistów.

Wiedzę dla wybranych

Nasi wykładowcy przekazują podczas spotkań również taką wiedzę, którą sami uzyskali podczas wieloletniej, intensywnej pracy zawodowej. Oznacza to, że otrzymasz nie tylko certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie, lecz także dodatkową, niepisaną wiedzę, którą zdobywa się latami. Nasi wykładowcy to ludzie sukcesu – mają takich asów w rękawie całe mnóstwo.

Przebieg nauki – kursy programowania w Białymstoku

W trakcie pierwszych spotkań poznasz podstawy programowania i zasady panujące w branży IT. Na kolejnych zajęciach rozbudujemy wiedzę o bardziej zaawansowane działania, a w jeszcze następnych – stworzysz własną aplikację lub pierwszą witrynę internetową, oczywiście początkowo pod czujnym okiem naszego eksperta.

Już dziś zdecyduj się na naukę programowania w Białymstoku w Coders Lab. Gwarantujemy najwyższą możliwą jakość zrealizowanych usług, jak i kompleksowe zaplanowanie wszystkich programów i szkoleń. Dzięki nam możesz osiągnąć w zasadzie wszystko w najbardziej przyszłościowych zawodach świata. Zapraszamy na zapisy!

Jakie są nasze kursy programowania w Białymstoku?

Nasze kursy programowania w Białymstoku występują w dwóch zgoła odmiennych wariantach. Oba rozwiązania zapewniają solidne podstawy programowania na terenie Białegostoku, dzięki którym szybko postawisz w tej dziedzinie swoje pierwsze kroki. Ponadto oba warianty są zaplanowane w najmniejszych szczegółach, co z kolei sprawia, że uzyskasz na nich identyczną wiedzę.

ikona kursy stacjonarne

Kurs stacjonarny

Będziesz mógł na żywo i twarzą w twarz dyskutować z naszym specjalistą w trakcie trwania kursu realizowanego w wybranym miejscu.

ikony kursy online

Kurs wirtualny

Otrzymasz możliwość uczestnictwa w nauczaniu poprzez internet. Wystarczy kamerka, dostęp do sieci oraz kilka godzin wolnego czasu.

 

Nie jesteś pewny czy branża IT jest dla Ciebie?

Masz wątpliwości? Zrób test predyspozycji i sprawdź, która ścieżka będzie dla Ciebie najlepsza.

Zrób test predyspozycji
siedzący, uśmiechnięty programista

Wejdź do IT z Coders Lab

Z każdego kursu wyciągnęliśmy setki ciekawych lekcji także dla siebie. Poznaliśmy najważniejsze wartości wszystkich kursantów, ich oczekiwania oraz wymagania. Jeśli zatem szukasz szkoły programowania, nie rozglądaj się dalej – w Coders Lab otrzymasz wszystko to, czego poszukujesz od lat.

Efektywna nauka

Nie uznajemy półśrodków i kompromisów, a już tym bardziej zapychaczy czasu. Każda godzina poświęcona nauce w Coders Lab jest wypełniona po brzegi specjalistycznym materiałem przygotowywanym przez nasz dział Edukacji Coders Lab.

Plan działania

Dokładny plan działania oraz strategia nauki sprawia, że uczymy zarówno podstaw programowania, jak i najbardziej zaawansowanych zagadnień. A całą wiedzę w dodatku przekazujemy zawsze w przystępny sposób, dbając o dobre samopoczucie uczestników.

Success story

Nasi dotychczasowi klienci uczestniczą już w procesie tworzenia gier, inni realizują skomplikowane zagadnienia związane z produkcją aplikacji internetowych, a jeszcze kolejni pracują z bazami danych. Jedni obrali stałą ścieżkę kariery i zasilają szeregi największych zagranicznych korporacji, a inni – założyli własną firmę.

Masz pytania dotyczące kursów IT w Białymstoku?

Porozmawiaj z naszym doradcą, chętnie opowie Ci o:

  • Programie i organizacji kursu
  • Czy to kurs dla Ciebie
  • Jak sfinansować kurs
  • Pomoże Ci w poszukiwaniu pracy

Zapraszamy na nasze szkolenia. Poznasz solidne podstawy programowania i wyszlifujesz najważniejsze zagadnienia przekazywane przez naszych ekspertów.

 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Sprawdź, gdzie jeszcze prowadzimy kursy: