Back to Top
Autor: Redakcja

Auler dla Coders Lab

aulercoders labbranża itaktualności

W jubileuszowej, 10. edycji Aulerów, jednym z trzech laureatów została szkoła IT Coders Lab.

W jubileuszowej, 10. edycji Aulerów, jednym z trzech laureatów została szkoła IT Coders Lab.

Nagroda została przyznana “za skuteczne połączenie misji edukacyjnej z biznesem i za dostarczenie 1800 nowych twarzy do branży trawionej problemami z rekrutacją”.

“Traktuję to jako wyróżnienie za cztery lata tworzenia nowoczesnej edukacji IT oraz docenienie naszego 70-osobowego zespołu i 200 współpracujących z nami w️ykładowców. To dzięki nim udało nam się pomóc 1800 absolwentom w zdobyciu nowych umiejętności”

- POWIEDZIAŁ MARCIN TCHÓRZEWSKI, WSPÓŁZAŁOŻYCIEL CODERS LAB.

Aulery to coroczny, najstarszy polski konkurs dla startupów i firm technologicznych organizowany od 2009 roku. Zwycięzcami Aulerów były do tej pory firmy, które odnosiły później często międzynarodowe sukcesy, m.in. Brand24, Booksy, Evenea czy JakDojade.pl. W tegorocznym jury znalazło się aż 45 praktyków i inwestorów branżowych, wśród nich Rafał Brzoska, Łukasz Wejchert, Piotr Wilam, Bartłomiej Gola, Eliza Kruczkowska, Michał Olszewski, Przemysław Pająk oraz Grzegorz Marczak.

Coders Lab jest szkołą IT, która oferuje stacjonarne kursy IT. Swoją ofertę kieruje nie tylko do osób prywatnych - 82% absolwentów poszukujących pracy, znajduje ją w ciągu trzech miesięcy po zakończeniu kursu - ale także do firm, dla których przygotowuje dedykowane kursy szkoląc przyszłych pracowników. To odpowiedź na ogromne i wciąż rosnące zapotrzebowanie na specjalistów IT w Polsce.

Pozostałymi laureatami tegorocznych Aulerów zostali Beesfund.com i UserEngage. Nagrodę Aulera specjalnego zdobyła konferencja infoShare.


Czytaj podobne artykuły